London Fashion Week SS 2014 Part 2

a34

It is honestly a hard work to go through all the pictures from Fashion Week. This is second part and I still have more pictures from shows, pictures of gorgeous models, fashion icons or just well dressed people in the street. As you know I try to include everything not just things I love as everybody has got different taste and they can find their inspiration. I am sure you can see some familiar faces here as Caroline from Carolines Mode, Scott Schuman, Susie from Style Bubble or Jameela Jamil.

Have a wonderful evening and stay tuned as there is much more.

Je to fuska probirat se vsema fotkama a tvorit tyhle posty z Fashion Weeku. Tohle je dalsi varka fotek a porad mam jeste fotky z prehlidek, fotografie krasnych modelek, modnich ikon a nebo zkratka jenom street style z ulic. Snazim se vybirat vsechno mozne, abych zachytila atmosferu a taky aby si kazdy mohl najit neco podle sveho gusta. Urcite poznavate par znamych tvari jako Caroline z Carolines Mode, Scott Schuman, Susie ze Style Bubble nebo Jameela Jamil.

A kdyz uz jsme o blogeru, co rikate na posledni clanek o blogerech v Ceske Elle? Souhlasite ci nesouhlasite a do jake miry? Je podle vas nejaky blog v CR, ktery stoji za to nebo se ztotoznite s nazory v tomto clanku?

Love Glamazon xoxo

a33 a32 a31 a30 a29 a28 a27 a26 a24 a23 a22 a21 a20 a19 a18 a17 a16 a15 a14 a12 a11 a10 a9 a8 a7 a6 a5 a4 a3

7 comments on “London Fashion Week SS 2014 Part 2

  1. Úžasný fotky! Ten článek jsem zrovna dneska četla. No celkem s jeho obsahem souhlasím, ale musím říct, že je napsán až trošku moc útočně, jsem si i říkala, jestli redaktorka s těma uvedenejma blogerkama neměla nějakej konflikt :-) Jasně holky by mohly trošku přidat na originalitě, ale zase na druhou stranu zmiňované zahraniční blogerky se blogováním živí, takže mají víc času řešit všechny trendy atd. a v zahraničí je i lepší nabídka designérského oblečení, je lépe dostupné a návrháři s blogerami víc spolupracují. Takže je trochu nefér srovnávat české a ty top světové blogy. A náhodou si myslím, že i přes ty naše české podmínky se tu kvalitní blogy fakt najdou :-)

    1. ja prave taky souhlasim, ze mame kvalitni blogy..ja treba mam casove narocnou praci, mit vice casu, blog vypada jinak..nejhorsi je, ze jde o vzajemnou podporu..medii a blogeru a prijde mi, ze u nas se jenom valci a jak tvrdis ty, u nas se s tim proste neda zivit!

  2. Úžasné fotky. Tohle je jediný český blog, prostřednictvím kterého můžu zachytit atmosféru London fashion weeku. Vůbec se neboj nás zahrnovat velkým množstvím fotek. Naprosto je hltám a prohlížím znovu a znovu. Daří se ti zachycovat opravdu inspirativní osoby. Jen tak dál a tímto moc děkuji! Jsi hvězda :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.