Brunch in the city

Hey Darlings,
I have had such a great today. I met a friend for brunch this morning and we spent afternoon in, watching girly movies, eating and drinking champagne :) I know it is the time when the weather is suitable exactly for days like this.
I wore simple Zara dress with nude tone tones and bit of red touch on my lips and necklace from Topshop. In a way I think it looks a bit dress down thanks to more casual boots and also the hat.
Dnesek jsem si opravdu uzila. Sla jsem s kamaradkou na brunch a pak jsme stravily odpoledne  sledovanim holcicich filmu a popijenim sampana:) Pocasi zacina byt presne tak akorat na dny stravene v pohodli a teploucku. Pro nekoho mozna nuda, pro nekoho zabava :)
 
Oblekla jsem si tyhle cerne saty ze zary, ale myslim, ze spolu s kotnickovyma botama a kloboukem nepusobi vubec strojene. Zkratka akorat na sobotni dopoledne. A taky jsem mela na nehtech Chanel beige:) 
 Misto kam jsme si zasly vam brzy predstavim :) 
 
Mejte se krasne. 
Wearing: Zara Dress, Oasis Coat and Boots, Mulberry Bag, Topshop Necklace
 
Love Glamazon xoxo

17 comments on “Brunch in the city

  1. Hezké, vypadá to jak vystřižené právě z nějakého toho holčičího filmu:) Ale co se mi nejvíc líbí jsou ty puntíkované silonky, napíšu Ježíškovi:D

  2. Krásný outfit a v klobouku ti to neskutečné sluší! Navíc máš skvělé punčochy. :)
    Mně nevadí občas počasí, kdy můžu být zalezlá a sledovat filmy/seriály nebo si číst. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.