Miu Miu Boots

Hey Darlings,These Miu Miu boots bring always a big dilemma. I am so tall and with them I am super tall and honestly if I wear them to a fashion week wonderland it is fine but on a normal day like this I guess people always give me that look. However, they are hot so why to care?
And do not forget my GIVEAWAY.

Tyhle Miu Miu kozacky prinasi vzdycky velke dilema. Jsem totiz dost vysoka a v techto botech jsem proste obr. Kdyz si je da clovek na fashion week, tam je to jedno. Kolem vas jsou totiz super vysoke modelky nebo modni milovnici, kteri je proste oceni nehledne na vasi vysku. Horsi je v nich jit jenom tak..ale co jsou proste skvele, takze proc si z toho delat vrasky?

A nezapomente, ze na blogu probiha GIVEAWAY ve spolupraci se Sophia’s Earrings.

Love Glamazon xoxo 

Wearing: Miu Miu Boots, Zara Leggings and Clutch, Uniqlo Jumper, Asos Jacket

10 comments on “Miu Miu Boots

  1. Tahle kombinace mi moc líbí! Je velice praktická, šik a psaníčko to jenom podtrhne..O botách ani nemluvím, ty jsou totiž dokonalé samy o sobě :) a Tobě to opět moc sluší :)

  2. Vypadáš skvěle! Ty boty jsou naprosto úžasné a být tebou bych moc neřešila výšku. Jsou krásné!

    Jee ale fakt, že s mými 165 cm je výška podpatku celkem jedno. Za to si musím často zkracovat kalhoty – zkrácená délka je moc krátká a normální zase dlouhá, pak si má člověk vybrat. :D

  3. Budete se divit, ale vydrzela jsem v nich na fashion weeku behat cely den…nekdy jenom ztracim stabilitu :) ale diky platformam jsou pohodlne, jinak bych si je nekoupila :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.