Outfit: Embroidered Jacket

7
Wearing: Embroidered Jacket: Zara, Jeans: Asos, Bag: Francesco Biasia, Trainers: Adidas via Zalando, Sunglasses: Celine, Shirt: Gap

Embroidered jackets are such a statement piece. They are very memorable however it is good to have at least one similar piece in your wardrobe. The magic is they can update any outfit straight away and they look stunning. Now when I am six months pregnant I start to go for typical maternity uniform like leggings, jeans, shirts and jackets like that can really spice these outfits up.

Well, I am not going to lie and say it is easy to dress in pregnancy as women probably tend to go for comfort. However, I guess most of us still want to look good so it can be slightly challenging. And I still have got so many weeks to go. Well, you know I like a bit of a challenge. LOL

Vysivane bundicky a sacka jsou opravdu vyraznym kouskem. A i kdyz jsou hodne zapamatovatelne, tak neni na skodu si alespon jednu poridit. Dokazou totiz razem promenit kazdy outfit a hlavne vypadaji proste nadherne. Ted v sestem mesici tehotenstvi zacinam inklinovat k typickem materske uniforme a to kosile, dziny a leginy a prave takovy kousek dokaze tuhle klasiku ozivit.

Uprimne uz zacinam citit, ze oblekani v tomto obdobi neni az tak jednoduche. Zena totiz prirozene tihne k pohodli, ale zaroven chce vypadat hezky. A co bude dal? Mam jeste kus cesty pred sebou a uz ted to nejde jako po masle. No budu to muset nejak zvladnout a doufam, ze s gracii. 

Love Glamazon xoxo 

SHOP THE LOOK BY CLICKING ON THE ICONS BELOW:

2 4 3 6 1 5

14 comments on “Outfit: Embroidered Jacket

  1. Evi, moc ti to sluší!
    Nechci tě děsit, ale… já se celé těhotenství těšila, až se budu moct normálně oblíct a ono prd – kojení je totiž ještě víc omezující než oblíct pupek! :-) Šaty totiž sedmkrát denně fakt přetahovat přes hlavu nechceš, nehledě na to, že kojit na veřejnosti se v nich nedá, fungujou jenom propínací nebo s hodně velkým výstřihem a to zase bylo celkem nemožný sehnat, aby to vypadalo nějak přijatelně (propínací se rozepínaly, i když to po nich nikdo nechtěl a ve velkým výstřihu jsem vypadala jako Dolly Buster a to teda taky nebylo to, co bych chtěla :-)). Celkem mě to překvapilo, to mě vůbec nenapadlo :-) Takže za mě zlatý těhotenský břuch, ten stačí obléct, s tím kojením je mnohem komplikovanější :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.