My current favourites

1

Here are some of my current favourites…I recently got that amazing Kiehl’s product and already fell in love. My skin looks fantastic in the morning and I love the smell as well. It is truly a great product. I cannot wait to use it a bit longer and see the results on small wrinkles. I also got this new shampoo for my sensitive scalp and my hair really improved. Rodial powder and Sukin eyecream have been my favourite products for some time however wanted to share them with you in this post.

Chtela jsem vam ukazat dalsi oblibene produkty. Tento produkt on Kiehl’s jsem chtela hrozne dlouho a nahodne jsem dostala baleni od Selfridges jako darek. A hned jsem se zamilovala. Rano je po nem pokozka krasne odpocata a hydratovana. Tesim se na vysledky treba po mesici ci dvou. Zatim ho vecer pouzivam jenom tak a bez kremu. Take jsem si nedavno koupila novy sampon na citlivou pokozku a pokozku hlavy, ktera dokaze hydratovat a jsem take velmi spokojena. Krem na oci Sukin a Rodial pudr uz jsou v me kosmeticke sbirce tak trochu stalice.

Love Glamazon xoxo 

Shop my current favourites:

7 comments on “My current favourites

  1. Děkuju za tip, ten šampon musím zkusit, mám citlivou pokožku hlavy a zatím žádný šampon mi uplně nevyhovuje, takže vyzkouším :-)

    Jinak, ráda bych tě pozvala na můj nový blog s tajnostmi, které nemohu sdílet v reálu běžně s lidmi (nevěra, sex, láska, peníze…), všechna témata, která řeší každý normální člověk, ale detaily z nich, které jen tak někdo vědět nemůže… Ale jestli tě nic takového nezajímá, tak vůůůbec nekoukej! :-) Můj tajný deníček, 100% autentický, Belliny tajnosti Bella*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.